SZAMBA BETONOWE CHEŁM

Jeśli przyłączenie do sieci kanalizacyjnej w Twojej okolicy jest mocno utrudnione, zainwestuj w szamba betonowe. Kamal-Bet oferuje różnorodne zbiorniki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do niewielkich rodzin, jak i firm oraz instytucji zlokalizowanych w Chełmie. Zapewniamy solidne i bardzo wytrzymałe wyroby.

Zamów szambo betonowe w Chełmie

Chełm to piękny rejon, dlatego powstaje tam wiele nowych inwestycji. Niestety mieszkańcy nie zawsze mają możliwość przyłączenia budynków do sieci kanalizacyjnej. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem na odprowadzanie nieczystości i ścieków jest szambo betonowe. Asortyment Kamal-Bet zapewnia produkty dopasowane do potrzeb wielu odbiorców. Oferujemy zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe o pojemności od 2 tys. do nawet 24 tys. l. Do wyboru są również szamba betonowe z podwójnym dnem lub przystosowane do ustawienia szeregowego.

Jako producent dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów. Szamba betonowe, które montujemy w miejscowości Chełm, posiadają grube 10-cm ścianki wykonane z betonu klasy B20 do B40. Nasze zbiorniki charakteryzują się także stabilną konstrukcją i dużą masą uniemożliwiającą wyparcie pod naporem wód gruntowych. Do zalet wyrobów Kamal-Bet zalicza się również wysoka szczelność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz niskie temperatury. Produkty zostały wzmocnione zbrojeniami z prętów żebrowanych, a zabezpieczone są warstwą hydroizolacyjną.

Szamba betonowe w Chełmie w dobrej cenie

Jako producent nie korzystamy z usług pośredników, dlatego szamba betonowe instalowane na terenie miasta Chełm posiadają atrakcyjne ceny. Kwota jest wyliczana indywidualnie. Pod uwagę bierze się m.in.:

  • Szacowane zużycie wody – w przypadku niewielkich gospodarstw lub budynków użytkowanych sezonowo sprawdzą się zbiorniki o pojemności od 2 do 4 tys. l.
  • Dodatkowe akcesoriów – oferujemy m.in. kominek betonowy, właz żeliwny, płyty najazdowe.
  • Rodzaj i kształt zbiornika – zapewniamy produkty do różnego rodzaju obiektów. Chełm charakteryzuje się specyficznym ukształtowaniem terenu. Łączy w sobie cechy krajobrazu nizinnego i wyżynnego. Szamba betonowe powinny być dopasowane do tych uwarunkowań.

Szamba betonowe w Chełmie od Kamal-Bet

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na szambo betonowe. Zapewniamy szeroki asortyment i darmowy montaż na terenie miasta Chełm. Produkowane przez nas wyroby posiadają 5-letnią gwarancję, a potwierdzeniem ich jakości są certyfikaty, deklaracje zgodności, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy i atest techniczny. Dodatkowo nasza firma jako jedyna w Polsce posiada zezwolenie na obrót zbiornikami betonowymi w krajach UE.

Aby poznać szczegółową ofertą, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub mailowo.

Szambo betonowe Bełchatów

Szambo betonowe Będzin

Szambo betonowe Biala Podlaska

Szambo betonowe Białystok

Szambo betonowe Bielsko Biała

Szambo betonowe Bolesławiec

Szambo betonowe Brzeg

Szambo betonowe Bydgoszcz

Szambo betonowe Bytom